İletişimSite HaritasıEnglish  

Comrex BRIC-Link

BRIC (Broadcast Reliable Internet Codec) teknolojisine sahip IP kodek ailesini genişletmeye devam eden Comrex'in NAB2009 fuarında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni üyesi BRIC-Link, jürilerini radyo mühendislerinin oluşturduğu Radio dergisinin "Pick Hits of the 2009 NAB Show" ödülüne ve Radio World dergisinin "Cool Stuff" ödülüne layık görüldü.

BRIC-Link, sesi IP'ye dönüştürme uyuulamalarında düşük bütçeli, yüksek performanslı bir çözüm olup, Comrex'in uzak yayıncılık konusunda başarılı ve kendini ispatlamış olan ACCESS ürün ailesinin ana teknik özelliklerinin bir çoğunu kullanarak, sesin lineer veya sıkıştırılmış olarak çok düşük gecikmeyle taşınmasını sağlar. Kullanıcı dostu bir arayüzeye sahip olan BRIC-Link, T1/E1 hatlardan, uydu veri kanallarından, WAN ve LAN ağlara kadar çok geniş bir IP bağlantı yelpazesinde, STL bağlantılar ve benzeri diğer kritik görevleri sorunsuz olarak yerine getirmek üzere dizayn edilmiştir.

Lineer, AAC, HE-AAC ve ağ bant genişliğini %30-40 düşüren kayıpsız sıkıştırma FLAC (Free Lossless Audio Compression) kodlama algoritmalarını sunan BRIC-Link'in her ünitesi, "full-duplex" stereo kod şifreleme ve kod çözme özelliğine sahiptir. Uçtan uca kodlama gecikmesi, lineer modlar için 25ms'den ve FLAC modlar için 30ms'den daha düşüktür. AAC modları toplamda 100ms civarındayken, bu değer HE-AAC modlar için 220ms civarındadır.

Bu özelliklerinin yanında BRIC-Link'in, sunucu bilgisayar gibi davranarak Windows Media Player ve Orban Coding Technologies'in AAC/aacPlus Player Plugin'inini kullanan WinAmp gibi HE-AAC uyumlu bilgisayar çalıcılardan gelen sinyalleri alan Streaming Server modu bulunmaktadır.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye