İletişimSite HaritasıEnglish  

HHB Standında Ses ve Görüntü Yenilikleri

HHB’nin IBC’de tanıttığı ürünlerden olan UDP-89 Profesyonel Evrensel DVD/CD Oynatıcı, üst düzey dijital görüntü performansıyla gerçek ses kalitesini birleştirerek, yayıncılara ve sistem entegratörlerine, profesyonel uygulamalar için tasarlanmış, güvenilir ve zengin özellikli bir disk oynatıcı sunuyor. Sağlam ve 1RU boyutlu kasa içerisindeki UDP-89, dijital HDMI, kompozit, S Video, komponent ve RGB çıkışlara, RS232 seri kontrol, dengeli ve dengesiz stereo ve surround analog ses çıkışlarına, AES/EBU ve S/PDIF dijital ses çıkışlarına sahip.

CDR-882 DualBurn, gerçek ikili kayıt ve ikili sürücü yapısıyla eski CD kaydedicilerin kısıtlamalarını aşarak iki veya daha fazla diskle kesintisiz uzun kayıt süresi, aynı anda iki disk kaydı, yüksek hızlı çoğaltma ve akıllı disk yönetimi sunuyor. Dengeli XLR analog I/O, dengesiz mikrofon analog I/O, dengeli XLR AES/EBU dijital I/O, koaksiyel ve optik S/PDIF dijital I/O, harici dünya saati girişi, RS232 uzaktan kumanda ve paralel denetim arayüzü bağlantıları var.
HHB FlashMic, radyo haber muhabirleri için tercih edilen bir portatif kaydedici; bu yılın ilk yarısında sadece BBC 500 adet satın aldı. Her ikisi de hat girişli ve girişsiz olmak üzere kardioid ve tümyönlu modellere sahip seride, USB ile sorunsuz hızlı dosya aktarımı, kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve üstün ses kalitesi ön planda. Bu sayede BSkyB, NRK Norway, Radio France, ORF, NHK Tokyo ve El Cezire gibi yayıncılar tarafından benimsendi.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye