İletişimSite HaritasıEnglish  

ORBAN Surround Ses İşleme

Orban firması IBC 2008 fuarında, Optimod 8585 dijital surround ses işlemcisini tanıttı. Dijital iletim ortamı için Orban’ın Optimod 6300 iki kanallı işlemcisinin teknolojisiyle başlayan 8585, bu teknolojiyi, ses algılamada en son psikoakustik araştırmaları yansıtan çok kanallı işlemeyle ileri götürüyor.


Televizyon müşterileri yıllardır haber, hava durumu ve spor için yerel içerik eklemenin yanında surround 5.1 ve 7.1 sesin işlenme taleplerine yönelik bir çözüm isteğinde bulunuyorlardı. Bu Optimod çözümü, aynı anda sekiz adede kadar kanal için gereken işlev ve kontrolü sağlayarak televizyon istasyonuna veya internet akış merkezine işleme gereksinimleri üzerinde tam denetim veriyor.

8585, surround ses yayını, internet yayını ve master için Optimod kalitesinde iki bantlı ve beş bantlı ses işleme özelliği taşıyor. Çok yönlü sıkıştırma oran denetimleri ve master kalitesinde ileri yönde tepe sınırlayıcı sayesinde 8585, yayın yapımlarında master ses ve DVD, Blu-ray gibi ortamlara yönelik yapımlar için ideal.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye