İletişimSite HaritasıEnglish  

Audemat, FMX Serisi Radyo ve DMB Serisi Dijital TV Ürünlerini Sergiledi

Audemat LogoAudemat Digiplexer FMX serisinde (FMX480 ve FMX410) bir RDS ve stereo kodlayıcı ile dijital kırpıcı var. Audemat geçen yılki fuarda Digiplexer 214’ü tanıtmıştı. Bu yıl ise serinin yeni ürünü, 3U boyutlu ve ön paneli dokunmatik ekranlı Digiplexer 246’yı sundu. Digiplexer 246, dünya standardında bir dijital ses işlemcisi (2/4 bant), RDS ve stereo üreteçler, verici uzaktan kumanda yetenekleri, IP üzerinden yedek ses ve opsiyonel dahili FM uyarıcı (1, 20 veya 100W) içeriyor.


NEXT FM, 3 farklı güçte (1, 20 veya 100W) alınabilen yeni kuşak bir FMN uyarıcı. Klasik yayın işlevlerinin yanı sıra NEXT FM, stereo kodlama, üstün dijital ses işlemeli FM/HD/DAB 2/4 bant, RDS kodlama, ses yedeği, 1+1 kurulum ve ekli yayın test donanımıyla önleyici bakım özelliklerine de sahip. NEXT FM uyarıcı, 250W ile 10kW aralığında “hepsi birarada” verici oluşturmak için RF yükselteçlerle birlikte donatılabiliyor.

TV ürünleri

Audemat’ın IBC’de tanıttığı 1U boyutlu DMB Monitor, maliyet verimliliği için 3 farklı modele sahip. DMB Monitor, verici merkezine veya kapsama alanına kurulabilen, uygun maliyetli ve bağımsız çalışan bir DMB izleme cihazı. DMB Monitor girişlerini (RF ve ETI) otomatik olarak kontrol ediyor. Yedi gün/yirmidört saat 40 adede kadar çoğullamayı sıralı modda izliyor ve verilerin önayarlı beklentilere (kişiselleştirilmiş alarmlara) uygun olmasını garantiliyor. Ethernet arayüzüyle bağlanan DMB Monitor, kullanımı kolay yazılımıyla veya Broadcast Manager gibi SNMP tabanlı ağ yazılımıyla uzaktan denetlenebiliyor.NAVIGATOR DMB, profesyonel alıcı özelliği taşıyan mobil bir ölçüm cihazı. Bu portatif aygıt, GPS konumlandırmayla normal hızla ilerleyen bir araçta veya yaya tarafından (içeride veya dışarıda) kullanılabiliyor. NAVIGATOR DMB, kapsama alanının harita tabanlı gösterimi, içerik izleme ve görüntüleme, ölçüm kaydı özelliklerine sahip. Opsiyonel GOLDENEYE kalite değerlendirme yazılımı, DMB yayıncılarına bir kalite indeksi vererek sinyallerini ölçme imkanı sunuyor. Ölçüm tek bir kanala (frekansa) veya aynı anda birden fazla kanala atanabiliyor. NAVIGATOR DMB şu ölçme işlevlerini yerine getirebiliyor: RF ve MPEG veri analizlerinin gerçek zamanlı ölçümleri ve görüntülenmesi, ölçüm verilerinin dahili olarak kaydedilmesi, GPS konum görüntüleme ve kaydetme, manuel konum girme ve ölçüm verilerinin haritalı gösterimi.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye