İletişimSite HaritasıEnglish  

Wohler’den Yeni Ürünler

Wohler, kullanışlı ve kompakt tasarımlarda son teknoloji ürünü işleme ve görüntüleme çözümleri sunan bir dizi ürününü görücüye çıkartacak. Bu çözümler arasında entegre çok kanallı iletişimleri gibi önemli işlevsel geliştirmeler sunarken video izleme ve yönlendirme işlemlerini de kolaylaştıran sezgisel dokunmatik ekran sistemlerin yanı sıra karasal, kablo, uydu ya da IP ağı üzeriden çalışan yayıncının ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde ses işleme işlevselliği ile özelleştirilebilen yenilikçi 16 kanal DSP tabanlı izleme ürünleri de yer alıyor.

RM Serisi HD Monitörler

Makul fiyatlı ancak işlev açısıdan zengin olan yeni Wohler RM serisi HD monitör paketleri, mobil kamyonetler, haber ve transmisyon kontrol odaları ve kopyalama/post-prodüksiyon tesislerinde ses ve görüntünün güvenli şekilde izlenmesi için ideal. Her bir ekran PPM ses seviye ölçerler üzerinden sekiz kanal VU, UMD, güvenli alanlar, çerçeve işaretleri, kesme, değiştirilebilir görünüş oranları ve dahili renk çubukları görüntüleyebiliyor. RM HD birimleri ayrıca her bir SDI giriş için aktif loop-through çıkış sunuyor. Ek olarak tüm ayarlara ön panel kontrollerinden ve RM’nin sezgisel ekran menüsünden erişilebiliyor. Tam kapsamlı bir çözüm olarak her model HD görüntülemeye yönelik tasarlanmış ve hem NTSC hem de PAL girişleri otomatik algılayan ve HD/SD-SDI için kullanılan aynı BNC üzerinde iki kompozit video girişi sunan dahili birimlere sahip.


Touch-Comm İletişim İstasyonu

Touch-Comm iletişim istasyonu, 12 kaynaklı izleme ve yönlendirme yeteneğini coğrafi konumlarından bağımsız olarak Touch-Comm kullanıcıları arasında çok kanallı interkomünikasyon ile birleştiren bir dokunmatik ekran çözüm. Wohler’s Touch-it™ serisi dokunmatik ekran video izleme çözümlerine yeni eklenen Touch-Comm birimi iki dokunmatik ekran kontrol panelinden oluşuyor. Soldaki panel 12 adede kadar küçük resim video görüntüsü gösteriyor. Bir küçük resme dokunulduğunda kaynak, daha geniş bir görüntüleme için harici bir monitöre yönlendiriliyor. Sağdaki ekran communication control panel of an IP tabanlı bir matris interkom sisteminin iletişim kontrol paneli ve engelsiz, çok kanallı iletişim kullanıyor. Touch-Comm her türlü noktadan noktaya aramalar, grup konferanslar ve parti hatları için dinamik olarak yapılandırılabiliyor ve çok çeşitli izleyici, kamu servisi, video yapımı ve acil durum komut ortamlarında en az bozulma ile basit bir kullanım sunuyor.

Touch-it Digital Çok Kanallı Video Monitör

Wohler’s Touch-it Digital, akıllı, makul fiyatlı bir tasarımda eşsiz birçok kanallı video izleme işlevselliği sunuyor. 3RU sistemde dual 7 inç HD renkli LCD ekran yer alıyor. Sol monitör 4-16 küçük resim gösteren bir dokunmatik panel. Bu küçük resimlerden birine dokunulduğunda video kaynağı sağ monitörde tam boyutlu görünüyor. Video kaynağının HD/SD-SDI kaynak sinyali, harici bir ekranda izleme için dengelenmemiş bir çıkışa ve bir VGA çıkışa gönderiliyor.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye