İletişimSite HaritasıEnglish  

Riedel İnterkom Çözümleri IBC 2008 Fuarındaydı

Dijital interkom konusunda uzman firma Riedel Communications, fuarda yeni Acrobat dijital kablosuz interkom serisini tanıttı. Riedel Acrobat, sınırsız sayıda kablosuz bel aygıtıyla çalışmaya imkan veren tam çift yönlü, kablosuz bir haberleşme interkom sistemi.

Acrobat VoIP over DECT

Başlangıç noktası olarak lisanssız hücresel mimarili DECT (Digital Enhanced Cordless Telecommunications) standardını alan Riedel, Acrobat VoIP-over-DECT platformu için yeni teknolojiler geliştirdi. ECA (Enhanced Channel Agility) özelliği, Acrobat’ın aramaları dinamik olarak herhangi boş RX veya TX zaman aralıklarına yerleştirerek tüm DECT frekansını ve kanal spektrumunu kullanmasını sağlıyor. Bu yenilik, DECT tabanlı sistemlerde bulunan bel aygıtı sayısı sınırlamasını kaldırıyor. ESA (Enhanced Sync Automation), diğer DECT tabanlı sistemler bulunan (örneğin telefonlar) ortamlarda kullanıldığında sistem performansını iyileştiriyor.

Acrobat Cell Controller / Cell Antenna

Acrobat sistem kurulumu bir veya daha fazla Acrobat Cell Controller ve 80 adede kadar Acrobat Cell Antenna içeriyor. Cell Controller, Acrobat Digital Wireless Intercom sisteminin beynini oluşturuyor ve VoIP-over-DECT hücre yönetimini gerçekleştiriyor. Acrobat Cell Controller’a Ethernet yoluyla bağlanan Acrobat Cell Antenna’lar mevcut standart kabloların kullanımına izin veriyor ve Cell Controller ile Antenna’lar arasında geniş bir alan sağlıyor. PoE (Power-over-Ethernet), yerel güç kaynaklarını ortadan kaldırarak anten kurulumunu kolaylaştırıyor.

Acrobat Wireless Beltpack

Yeni Acrobat Wireless Beltpack, interkom ve IFB kullanımı için ayrı ayrı düzenlenebilen iki kanallı, hafif, küçük, dijital bir başlık istasyonu. Bu bel aygıtı, konuşma tuşlarının ve iki adet kullanıcı tanımlı işlev tuşunun adlarını gösteriyor, ve sezgisel düzenleme menüsüne kullanıcı erişimi sağlıyor.

Intercom-over-IP İçin Çözüm

Riedel, Artist Dijital Matris İnterkom platformu için geliştirdiği yeni ve bütünleşik Intercom-over-IP çözümünü Amsterdam’daki Fuarda sergiledi. Bu çözüm, IP tabanlı ağlara kesintisiz interkom erişimi sağlıyor ve matris-matrise bağlantılara, matris-kontrol paneli bağlantılarına ve IP üzerinden ses hatlarının dağıtımına imkan veriyor.

Yeni VOIP-108 G2 kartı sekiz Artist portunu  sıkıştırılmış bir IP akışına çeviriyor, ve bunun tersini gerçekleştiriyor. Kullanıcı, yüksek kaliteli modda 6kHz ses bantgenişliği ve 80kBit/s’dan az veri hızını, ya da 4kHz ses bantgenişliği ve 40kBit/s veri hızlı düşük trafik modunu seçebiliyor.

Connect Ipx8, sekiz interkom portunu IP veriye çeviren ve tersi işlemi da yapabilen, 19”/1RU boyutlu bir birim. CAT5 ve COAX modelleri panellerin ve diğer AES sinyallerinin, AIO modeli ise 4 kablosuz ve diğer analog kaynakların bağlantısı için uygun

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye