İletişimSite HaritasıEnglish  

Sonifex, ilk video Redbox modelini CABSAT 2009'da tanıtıyor

Bugüne kadar aslen yayın sektörüne ses cihazları imalatı yapan İngiltere'nin önde gelen markalarından Sonifex, yeni ve ilk video modeli olan RB-VHDA8'in tanıtımını CABSAT 2009 fuarında gerçekleştirecek.

Redbox RB-VHDA8, 3G, HD-SDI veya SD-SDI kaynağı sekiz çıkışa dağıtma ve "re-cloking" için tasarlanmış, bir giriş ve sekiz çıkışı bulunan, yüksek performanslı 3G/HD/SD-SDI dağıtım amplifikatörüdür. Cihaz, otomatik giriş algılaması ve "re-clocking" ile birlikte, koaksiyel kablo üzerinde 200/400 metreye kadar giriş sinyalinin (HD/SD) kablo dengelemesini sağlamaktadır. NTSC ve PAL kompozit dijital sinyallerden, 1080p 60Hz birleşik dijital sinyallere kadar, SD, HD ve 3G standartlarının tamamı cihaz tarafından desteklenmektedir

Arka panelinde, 3G/HD/SD-SDI girişi için bir adet dişi BNC konnektör ile çıkışlar için sekiz adet dişi BNC konnektör bulunmaktadır. Her çıkış, daha güvenilir olması açısından tampon belleğe alınır. Cihaz, AC güç girişi olmasının haricinde, yayın araçlarında kullanım amaçlı olarak 2.5mm koaksiyel konnektör bağlantılı 12V DC girişine de sahip. Her iki güç girişi de birbirlerini yedekleyecek şekilde kullanılabilirler; hangisinin votajı daha yüksek ise o kullanılır.


 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye