İletişimSite HaritasıEnglish  

Karesotes'in audio-dağıtım işini Barix üstlendi

ABD'nin en büyük dijital sinema zinciri olan Karesotes ShowPlace Theaters; en önemli dijital sinema salonlarından ikisinin, audio-dağıtım ve oynatım mi işi için Barix IP-Üzerinden-Audio ekipmanlarını tercih etti.


Kerasotes ShowPlace Theatres, 10 eyaletteki 973 salona sahip 96 sinema ile, Birleşik Devletler'in altıncı en büyük film gösterim şirketi. Şirket, Chicago ve St. Louis Park, Minnesota'daki ShowPlace ICON Salonlarına, IP-üzerinden-Ses hizmeti kurdu. Bu hizmet ile; taze yiyecek içecek satılan Lobideki lounge alanlarında daha dinamik bir program oluşturulurken, salonlara ortam müziği dağıtımı sağlandı.


Barix IP-Üzerinden-Ses ekipmanı, ses şifreleme ("encoding") ve çözme ("decoding") bileşenleri sunuyor. İki Barix Instreamer 100 encoder, web'den Muzak streamleri kabul ediyor, ve bunları, yüksek ses kalitesi için 192K'de mp3 olarak şifreliyor. Bir Instreamer; Dolby salonlara A Kanalını iletirken diğeri Lobi'deki Lounge'lara  B Kanalı stream'ini iletiyor. Çeşitli salonlardaki Barix Estreamer 100 "decoding" cihazları ise; streamleri daha çekici hale getirmek üzere Dolby prosesleme sistemlerine iletmeden önce kabul ediyor ve çözüyor. Streamler son olarak, hoparlörlerden oynatılmadan önce, QAC amplifikatörlerden geçiyor.


Barix ürünleri ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayarak Barix'in sitemizdeki marka sayfasını ziyaret edebilir; veya üst kısımdaki logoya tıklayarak markanın kendi web sitesine gidebilirsiniz.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye