İletişimSite HaritasıEnglish  

DPA 4099’a iki ödül birden...

DPA, dünyanın audio sektöründe önde gelen dergilerinden Audio Media’nın yılın en önemli ürünlerini bir araya getirdiği “Yılın Ekipmanları”  (“Gear of the Year”) arasında DPA 4099 enstrüman mikrofonu serisi ile yer alırken, aynı zamanda profesyonel ses ürünleri dizaynı konusunda gösterdiği üstün teknik başarıyla “TEC Awards 2009” ödülüne layık görüldü.

 

Sağlam, kararlı yapısına karşın ufak, şık, ve hafif olan 4099 serisi, ses mühendisleri ve müzikyenler tarafından büyük övgüyle karşılandı. Süperkardiyoit polar paterne sahip ve yüksek ses basınç seviyeleri ile kolayca başa çıkabilme kabiliyetine sahip olan bu ufak mikrofonlar, tek elle, bir enstrüman üzerine kolayca tutturulabilir veya kolayca başka bir enstrümana nakledilebilir. Montaj sistemi aşırı derecede nazik olarak tasarlanan bu mikrofonlar, hiçbir zaman herhangi bir enstrümanın yüzeyine zarar vermez.

 

Yıl boyunca haber metinleri ve makalelerde de yer verilen 4099, aynı zamanda Audio Media’nın Haziran sayısında da konu edildi. Eleştirmen Tom Young, bu mikrofonlar hakkında “Büyük bir zenginliğe sahip, doğal bir ses üretiyorlar. Eğer işitsel mükemmelliğe sahip, iyi-tasarlanmış bir ürün arıyorsanız, DPA 4099’u kullanmalısınız.”

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye