İletişimSite HaritasıEnglish  

Riedel, Berlin Duvarı’nın yıkılışının 20. yıl dönümünde yer aldı

Riedel Communications, tarihi olayın 20. yıl dönümünde sunduğu ses, görüntü ve haberleşme dağıtım ağı ile yer aldı. Özel etkinlikte, Almanya’nın tekrar kurulmasının ve Soğuk Savaş’ın son bulmasının yolunu açan Berli Duvarı’nın yıkılışının 20. yıl dönümü kutlandı.

Yapay köpük domino taşları ile Berlin Duvarı’nın 1.5 km’lik temsili bir re-kreasyonunun bulunduğu etkinliğe geçmişin ve bugünün dünya liderleri katıldı.

Riedel Communications’un teknolojisi, her zaman olduğu gibi yine, ses ve görüntü kurulumunun kalbiydi. Berlin-merkezli COMPACTTEAM şirketi, beş aşamadan oluşan tüm görüntü ve ses sinyallerinin güvenli iletimini garanti altına almak için dünyanın en geniş Mediornet ve Rocknet ağını kurdu.

18 HD/SD sinyal ve bir NTSC Stream’i 19 girişten 33 çıkışa dağıtan toplam 14 adet Mediornet ünitenin kullanıldığı kurulumda, noktadan-noktaya ve noktadan-çoklu noktalara yönlendirme sağlandı. Diğer bir yandan, 120 giriş ve 192 çıkış ile 160 Rocknet kanalı taşımak üzere 83 adet Rocknet modülü kullanıldı. Kurulum böylesine büyük bir alan üzerinde gerçekleştirildiğinden, Rocknet RN.351FI ve RN.352.FO fiber-I/O-modülleri ile Rocknet ağı, fiber yapı içerisine entegre edildi.

Bu esaslı Ses ve Görüntü kurulumunda aynı zamanda, 12 adet Riedel Artist DCP-1016 masaüstü kontrol paneli ve iki adet Riedel C44 Performer Sistem Arayüzüne ek olarak, bir de TETRA Radio ağı kullanıldı.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye