İletişimSite HaritasıEnglish  

HHB'den Üstün Bir Ses CD Kaydedici CDR882

CD-R teknolojisinde uzman olan HHB, profesyonel bir ses CD kayıt cihazı geliştirdi. HHB CDR882, gerçek bir REC-REC sürücü düzeniyle iki veya daha fazla diskle kesintisiz uzun kayıt süresi, aynı anda iki diske kayıt, ve yüksek hızla kopyalama gerçekleştirebiliyor. CDR882, yayın, müzik yapımı, canlı ses kaydı ve kopyalama gibi profesyonel uygulamalara yönelik.

Tüm dünyada ilk olarak New York’taki AES’te tanıtılan HHB CDR882 DualBurn, HHB’nin yeni CDR80HS 2x - 52x diski dahil, düşük ve yüksek hızlı (52x hıza kadar) her tip CD-R ortamıyla uyumlu.

CDR882, profesyonel müzik kaydı ve dijital ortam uygulamaları için yüksek performans gözetilerek tasarlandı. CD üzerine gürültü şekilli kıpırtılı tam 24 bitlik A-D ve D-A çeviricilerle birlikte yüksek kaliteli kuartz kristal dahili saat ve analog devre, üstün ses performansını veriyor.

6,7 kg ağırlığındaki CDR882’de, canlı konser gibi elverişsiz ortamlarda bile güvenilir, kusursuz kaydı garantilemek için yekpare çelik 2U kabin rafı montajlı kasaya yerleştirilmiş yüksek kaliteli IDE CD-R sürücüler var.

 

Geniş kapsamlı bağlantılar arasında dengeli XLR analog giriş/çıkış, dengesiz mikrofon analog giriş/çıkış, dengeli XLR AES/EBU dijital giriş/çıkış, koaksiyel ve optik S/PDIF dijital giriş/çıkış, harici dünya saati girişi, RS232 uzaktan kontrol ve paralel kontrol arayüzü var. Takılı bir örnek hızı çevirici, 32-96 kHz dijital sinyalleri kabul ediyor. CDR882, kızılötesi bir uzaktan kumandayla veriliyor.

Parça ID’leri manuel oluşturulabiliyor, veya dijital girişten otomatik üretilebiliyor. Ses seviyesi eşiği ve zaman periyodu kullanıcı tarafından tanımlanabiliyor. İki veya daha fazla disk ve kesintisiz kayıt yaparken, sonraki disk başladığında parça ID’leri ekleniyor, burada kullanıcının belirlediği şekilde ses yavaşça yükseliyor ve bitiyor.

HHB CDR882, 2008 yılı Ocak ayında piyasaya çıkacak.  

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye