İletişimSite HaritasıEnglish  

Yeni Tascam Kaydedicilerle Birçok Format Tek Donanımda

 Tascam, SS-R1 ve SS-CDR1 adlı, cihaz kabininde tek raflık yer kaplayan iki adet katı halli kayıt aygıtını duyurdu. Halen kaset veya Mini Disc kaydedici kullanan uygulamalar için tasarlanan SS-R1, WAVE formatında CompactFlash kartlara, veya uzun kayıt süreleri için MP3 formatında kayıt yapıyor. SS-CDR1, ek kayıt ve ses aktarım işlevleri için yuvaya takılan bir CD kaydedici de içeriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her iki modelde dengeli ve dengesiz ses giriş ve çıkışları, örnek hızı çeviricili SPDIF koaksiyel dijital giriş ve çıkış, RS-232 seri ve paralel kontrol, kablolu bir uzaktan kontrol için bir bilgisayar klavyesi var. Adım kontrolü, tuş kontrolü, otomatik işaretleme, otomatik hazırlık, hızlı başlatma, oynatım sırasında belirginleşme/kaybolma, otomatik iz artışı, güç açıldığında oynatım ve senkron kayıt gibi geleneksel özellikleri de koruyor.

Solid State teknolojisi uygun fiyatlı ve güvenli CompactFlash ortama saatlerce kayıt sağlıyor, ve kayıtlar kurgu, arşivleme veya internette yayınlamak için bilgisayarlara hızla aktarılabiliyor. Bozulma olasılığı olan çok az sayıda hareketli parçalı bu ürünler, yıllarca sorunsuz kullanım hedeflenerek üretilmiş.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye