İletişimSite HaritasıEnglish  

Audio-Technica'nın Gürültü Gideren Yeni In-Ear Kulaklığı: ATH-ANC3

Amatör ve profesyoneller için yüksek performanslı mikrofonlar, kulaklıklar, kablosuz sistemler, mikser ve diğer elektronik ürünler üreten Japon firması Audio-Technica, Las Vegas’taki fuarda yeni gürültü gideren kulaklıklarını tanıttı.

Yeni ATH-ANC3 QuietPoint aktif gürültü gideren kulaklıklar Nisan’da piyasaya çıkacak ve üstün ses kalitesi ve kullanım rahatlığının yanında %85 gürültü giderme oranıyla da dikkat çekecek.

ATH-ANC3, iki kulaklığın içine takılan minyatür mikrofonlarla dış ortam gürültüsünü tespit eden patentli teknolojisini kullanıyor ve eşit ama zıt bir gürültü sinyali yaratıp müzik sinyaline ekleyerek dış gürültüyü iptal ediyor. Dış gürültünün %85’ini engellemek için ATH-ANC3, aktif olarak sadece alçak frekansları iptal eden bir çok kulaklıktan farklı olarak, aktif gürültü gidermeyi geniş bir frekans aralığına yayıyor.

ATH-ANC3 in-ear kulaklıkları, uçakta, trende, spor yaparken kullanıma uygun. Kulak kanalı tam uyması için üç kulak ucu boyutu (küçük, orta ve büyük) var. Kulağa iyi oturarak dış gürültünün çoğunu engellemenin yanında QuietPoint aktif gürültü giderme teknolojisi dinleme keyfini artırıyor.

ATH-ANC3, kullanıcıların önemli dış duyuruları ve konuşmaları duyabilmesi için tüm işlevleri durduran monitör anahtarlı küçük bir kontrol birimi içeriyor. Bu kulaklıklar gürültü giderme işlevi kapalıyken pasif modda normal olarak çalışıyor ve pilsiz kullanılabiliyor. Gürültülü bir ortamda dinlenirken müziksiz, sadece gürültü giderme durumunda da kullanılabiliyor.

Tüm Audio-Technica ürünleri gibi ATH-ANC3 de temiz, yüksek çözünürlüklü ses, üstün bas yanıtı, temiz ve açık orta ayrıntısı, temiz yüksek frekans yayılımı amaçlanarak tasarlanmış.

ATH-ANC3, sağlam bir taşıma çantası, ayarlanabilir bir kablo ve ek uzatma kablosu, bir giysi klipsi, bir AAA pil ve uçak eğlence sistemlerine takılabilen bir uçak adaptörüyle birlikte satılıyor. Siyah ve beyaz seçenekleri var.

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye