İletişimSite HaritasıEnglish  

2008 Pekin Olimpiyat Oyunlarında Ses Yine Audio Technica’ya Emanet Edilecek

“Tek Dünya, Tek Rüya” (One World, One Dream) Olimpiyat oyunlarının temelinde yatan ruhu yansıtan çok anlamlı bir sloganla başlayacak olan 2008 Pekin Olimpiyat Oyunlarında kullanılacak tüm mikrofonlar yine Audio Technica olacak. 

Daha önce sırasıyla 1996 da Atlanta Olimpiyat Oyunlarında, 1998 de Malezya Kuala Lumpur’daki İngiliz Uluslar Topluluğu Oyunlarında, 2000 de Avustralya Sidney Olimpiyatlarında, 2002 de Kanada Salt Lake City Kış Olimpiyatlarında, 2004 de Yunanistan Atina Olimpiyatlarında ve son olarak 2006 yılında İtalya’nın Torino kentinde düzenlenen Kış Olimpiyat oyunlarındaki  ses yine Audio Technica mikrofonlara emanet edilmiş ve markanın mikrofon ve ses konusundaki  başarısı bir çok kez tescillenmişti.

Olimpiyat oyunlarından sorumlu ses mühendisi Dennis Baxter’e göre 2008 Pekin Olimpiyat oyunlarında kullanılacak tüm mikrofonların Audio Technica olması son derece gurur verici. Olimpiyat oyunlarındaki efekt seslerinin hayati bir öneme sahip olduğu düşünüldüğünde, her türlü müsabaka için sıradışı bir ses alma yöntemi oluşturan Dennis Baxter, mikrofonların yerleştirilmesi ve efekt seslerin yeterince ve başarıyla alınması için sınırları zorlamaya devam edeceğe benziyor.

Markanın tüm ürünlerini görmek için tıklayın.

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye