İletişimSite HaritasıEnglish  

ATH-M50 Profesyonel Stüdyo Monitör Kulaklığı

Audio Technica, mikrofonlarda olduğu kadar kulaklık endüstrisinde de başarılı bir grafik çizmeye devam ediyor. Japon mühendislerin Neodymium mıknatıs teknolojisi ile ürettiği ATH-M50 kulaklık profesyonellerin dikkatini çekmeye ve takdirini toplamaya devam ediyor.

Özellikle hassas stüdyo kayıt işlerinde kullanılmak üzere tasarlanmış ATH-M50 döner ve katlanır bir yapıya sahip olduğundan tek kulak ile kullanıma da olanak tanıyor. 1.2 metre uzunluğunda  tek taraflı spiral bir kabloya sahip olan kulaklığın kablo uzunluğu 3 metreye kadar çıkabiliyor. Bu da kullanıcının kablo ile boğuşmadan rahat bir çalışma imkanı bulmasına olanak veriyor. Kapalı akustik prensibinde imal edilerek dış gürültüleri başarı ile izole eden ATH-M50, 15-28,000 Hz frekans aralığına, 99db hassasiyete ve 38 ohm empedansa sahip.

Alanında isim yapmış ünlü endüstri uzmanlarının ATH-M50 için aşağıda belirttikleri, ATH-M50 nin şimdiden her profesyonelin tercihi olacağının bir kanıtı olarak kabul ediliyor.


ATH-M50George Massenburg Grammy® Ödüllü Mühendis & prodüktör: “Audio Technica çıtayı bir kez daha yükseltti. ATH-M50 şimdiden stüdyomuzun en popüler kulaklığı oluverdi.”

Frank Filipetti Grammy® Ödüllü miksaj mühendisi ve prodüktör:  “...olayı bunca yıl sonra en heyecan verici gelişme olarak değerlendiriyorum...  Kulaklıklarda fantastik bir ses devrimi yaşıyoruz. Artık birlikte çalıştığınız sanatçılara bu kulaklıklardan vermek dışında hiçbir seçeneğiniz yok!”

Al Schmitt Grammy® Ödüllü kayıt mühendisi ve prodüktör : “ATH-M50 yi birlikte çalıştığım ünlülerle beraber kullandım. ATH-M50 için tek kelime ile “Vay bu harika” dediler. Artık sanatçılardan sonra tüm vokalistler ile de bu kulaklığı kullanıyoruz.”

Ed Cherney Grammy® ve TEC ödülleri-ödüllü prodüktör ve mühendis : ATH-M50 ile ilk tanışmamda referans ve miksaj işlerindeki büyük devrime tanıklık ettim. M50’im şuanda projelerimin ve ekipmanımın önemli bir parçasını oluşturuyor. Referans hoparlörlerimin bir kopyasını sunuyor sanki, en önemlisi ise ses dünyasını bana tercüme edebiliyor.”

Tom Schlum Capitol Stüdyoları Baş Mühendisi: “M50’nin karşısında saygı ile durmak gerekiyor. Şuna eminim ki, bu kulaklığın sesini duyan hiç kimse bu kulaklıktan vazgeçemez.”

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye