İletişimSite HaritasıEnglish  

Jünger Audio'dan Level Magic Ses Seviye İşlemcisi

Program sağlayıcılar ve yayıncılar, bir kaynaktan diğerine geçerken “sürpriz” seviye değişimlerinden yakınıyor. Sadece tepe seviyeleri değil, ortalama çalışma seviyeleri de bir kaynaktan diğerine geçişte büyük oranda değişebiliyor ve insansız çalışmada zarar veriyor.

Jünger Audio’nun Level Magic işlemcisi, her zaman her kaynaktan doğru ses seviyesini ayarlama yeteneğine sahip yeni bir uyarlamalı seviye denetimine dayanıyor. Her tür program malzemesinin kesintisiz ve insansız denetimi için geçiş işleme ve tepe sınırlama yapıyor.

Level Magic ile çalışma seviyesi ve tepe seviyesi bir kez ayarlanıyor, ondan sonra Level Magic kaynak ne olursa olsun malzemenin sesine dokunmadan kesintisiz denetim sağlıyor.

Level Magic, farklı sinyallerin seviye değişiklikleri, farklı program bölümleri arasındaki seviye farklılıkları ve yayındaki ses şiddeti sorunlarının üstesinden otomatik olarak geliyor.

Uydu ve kablo dağıtımı amaçlı çok kanallı yayına gönderim, ses seviyesi değişimli program aktarımları, kayıt istasyonları, ve ses seviyesinin kesintisiz denetiminin önemli olduğu tüm durumlarda kullanılabiliyor.

Level Magic, üç farklı donanım çözümü olarak satılıyor.

Jünger d06: Hem analog hem dijital giriş ve çıkışlara sahip 2 kanallı ses işlemcisi.
Jünger b46: b40 serisi dijital 4 kanallı ses işlemci kutuları serisindeki Level Magic çözümü.
Jünger C8046: C8000 sistemi için 4 kanallı otomatik ses seviye denetimli DSP kartı.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye