İletişimSite HaritasıEnglish  

Audio Technica'dan Profesyonel Yayıncılar için kablolu Yaka Mikrofonu

Audio Technica'nın yayın ve prodüksiyon işlerinde kullanılmak üzere tasarladığı kablolu yaka mikrofonları kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor.

 

Son derece küçük ve zarif yapıdaki kapsülü sayesinde ekranda izleyecilerin dikkatini çekmiyor. Kapasitif Omnidirectional yapıdaki mikrofon 3 metre uzunluğunda bir kabloya sahip. Phantom power bulunmayan mikserler veya kameralarda kullanım için güç modülü dahilinde 1.5 Voltluk AA tipi pil yuvası ve düşük frekans filitre Switch'i bulunuyor. Şık bir süngerli koruma çantası içerisinde satışa sunulan mikrofon paketinin içeriğinde mikrofon ve güç modülünün yanı sıra, 1 adet kalem pil, 2 adet akustik sünger, 2 adet kapsül koruma başlığı, mıknatıslı ve iğneli klips setinin yanı sıra kravat ve ceketler için tasarlanmış klipslerde bulunuyor.

 

 

20-20,000 Hz frekans aralığına, 200 Ohm empedansa ve 138 dB SPL e sahip olan AT899 mikrofonunun ses kalitesi enaz şıklığı ve boyutları kadar dikkat çekiyor. İç mekan çekim ve kayıtlarda kullanım için ideal olan AT899 ün dış çekimlerde kullanılmak üzere tasarlanmış kardiyod yapıdaki AT898 modeli ve ten rengi seçenekleride mevcut.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye