İletişimSite HaritasıEnglish  

Audio-Technica'dan daha fazla gerçeklik

Audio-Technica mühendisleri onlarca senedir stereo mikrofon dizaynlarını mükemmelleştirerek, yayıncılıkta ve profesyonel kullanım için daha gerçekçi, güçlü ve etkili ses yaratıyorlar.

Audio-Technica'nın yeni stereo kandansatör mikrofonları BP4025 ve AT8022, yer kazandırıcı ve hafif dizayna sahip olmalarının yanında, gündelik kullanımlardaki olası hasarlara karşı dayanıklı imal edildiler. Mikrofonlar, aynı zamanda tam RoHS uyumlu olarak zararlı maddelerin azaltılmasıyla ilgili AB yönetmeliği uygun üretildiler.

Yayın ve profesyonel ses kaydına uygun dizayn edilmiş olan BP4025 stereo kondansatör miktrofon, geniş diyafram kapsülleri, istisnai düşük gürültü seviyesi ve mükemmel kanal ayrıştırma özellikleriyle, kaydın yapıldığı ortamda bulunma hissini yaratacak kadar doğal ve güçlü ses sunuyor. Profesyonel ekipmanlarla kullanım için fantom güç seçeneğine sahiptir.

Profesyonel ve ihtiyaca göre tüketici ürünleriyle de kolay kullanılacak şekilde dizayn edilen AT8022 X/Y stereo mikrofon, 1.5V AA pille veya 11-52V DC güçle çalışabiliyor. Tercihe bağlı olarak sunulan dengeli (XLR) ya da dengesiz (3.5mm mini-jak) çıkışlar sayesinde, kayıt ve röportaj gibi stereo uygulamalar için çok yönlü bir ürün olup, kompakt ve hafif dizayından ötürü el tipi, boom ya da kamera üstü kullanımlar için mükemmel bir tercihtir.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye