İletişimSite HaritasıEnglish  

Yeni nesil mikrofon/ekran destek sistemi: M!KA

Uçak alüminyumundan oluşan mikrofon ve monitör ekran destek sistemi M!KA, stüdyo içerisindeki yerleşim ve konumlandırma sıkıntılarının hepsini geride bırakıyor.

M!KA sayesinde, herhangi bir masa üzerinde açılan tek bir delikle, 6 bilgisayar ekranı + 1 mikrofon veya 4 mikrofonu bir arada monte etmek mümkün. Bilgisayar ekranlarını ve mikrofon kollarını yükselterek, size yer de kazandırıyor.

M!KA sisteminin omurgasını oluşturan MSS Pole, 445mm veya 845mm olmak üzere 2 değişik uzunlukta modele sahiptir. MSS Pole üzerindeki 4 yönde açılmış montaj kanalı her bir yanına ayrı ayrı bir mikrofon ayağı monte edilmesine ve detaylı iç bağlantıları sayesinde, üzerine monte edilmiş olan mikrofonların bir çok açıda hareket edebilmesine ve/veya sabitlenmesine imkan tanır.

Sağlam mekanizması, ağırlığı 2 kg'a kadar olan mikrofonları taşımaya mümkün kılar. Ayrıca, bu 4 montaj kanalına, üst üste 2 sıra M!KA monitor arm ve/veya M!KA fleximount LCD monitör taşıma kolları monte edilebilir. Değişik taşıma kolu kombinasyonlarıyla, bir ayak üzerine azami 6 adet ektan monte etmek mümkündür. Hareketli ekran taşıma kolları, ağırlığı 10kg'a kadar olan LCD monitörleri taşıyarak, onlara çok yönlü hareket imkanı sağlar.

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye