İletişimSite HaritasıEnglish  

Adder'den yeni Command & Control Switch'i

Komut etme ve kontrol kurulumları doğası itibari ile yargı kurumları, havacılık, uzay araştırmaları, güç üretimi ve ağır sanayi gibi ortamlar için kritin önem taşımaktadır. Hal böyle olunca, sistem entegratörleri sistemlerine yeni donanımlar entegre etmek istediklerinde, seçilen aygıtın kurulduğu andan itibaren sorunsuz şekilde işleyeceğinin güvencesini isterler. Bu yüzdendir ki dünyadaki bir çok komuta ve kontrol merkezi "extension"  ve "switching" uygulamaları için Adder'i tercih etmektedir.

Adder'in komuta ve kontrol çözümleri yelpazesinin son ürünü ise CCS4USB (Command & Control Switch). CCS4USB, tek bir operatöre, bağlı bulunduğu 4 bilgisayar ile komut etme olanağı sunmaktadır. Bunu, her bir bilgisayarın kontrolü için, klavye ve fareler ile bilgisayarlar arasında geçiş yaparak sağlar. Monitörler switch'i tamamıyla baypas eder ve böylece, CCS4USB DVU, VGA, Display Port veya seçilen diğer bir video standardının yanında kurulabilmektedir. Adder'in yeni USB "True Emulation" (Gerçek Öykünüm) teknolojisi kullanılarak entegre USB 2.0 sağlanmaktadır ki bu aygıtın grafik tableti ve "joystick"lerden dokunmatik ekranlara kadar nereydeyse her USB arayüzüne (HID) eş zamanlı olarak bağlanabilmesine olanak sağlamaktadır. Arayüz aygıtlarındaki seçenekler son derece fazla, veya özel bir uygulama için olabildiğince spesifik olabildiğinden; birlikte çalışabilirlik komuta ve kontrol sistemlerinde en önemli öğedir.

CCS4USB'nin anahtar özelliği esnekliğidir. Switch, Klavye ve Fare konsolunun bir bilgisayar üzerinde çalışmasına olanak sağlarken aynı anda USB bileşenlerinin diğerine bağlı olmasına izin verir. Buna ek olarak ses, bağlı bilgisayarların herhangi birinden devamlı biçimde habereşerek oynatılacak şekilde oynatılabilir. Yine de kullanıcılar istedikleri şekilde tek tuş ile eklenen bilgisayara bağlı olan aygıtlar arasında geçiş yapabilirler.

CCS4USB Adder RC4 "remote" kontrolün yanında çalışmak üzere tasarlanmıştır ki bu entegratörlerin ana üniteyi bir kablo tablası veya desk altında saklayabilirken halen kullanıcıya switch üzerinde tam kontrol sunabilecekleri anlamına gelmektedir. RC4'ün kullanımı ile ayrıca, kablo yığınlarını saklayabilir ve komut ve kontrol personelinin çalışma ortamına odaklanabilir, onların odaklandıkları tek öğenin önlerindeki işleri olmasını sağlayabilirsiniz.

Adder web sitesine gitmek için, yukarıdaki marka logosuna tıklayabilir; veya buraya TIK'layarak Adder'in sitemizdeki marka sayfasına gidebilirsiniz.

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye