İletişimSite HaritasıEnglish  

788T “Önemli Teknolojijk Başarı” dalında 2009 TEC Ödüllerine Aday Oluyor

Sound Devices'ın 788T Dijital Kaydedici'si, "TEC" (Teknik Mükemmellik & Yaratıcılık -"Techical Excellence & Creativity") Ödüllerinde, kayıt cihazları kategorisinde "Önemli Teknolojik Başarı" dalında aday gösterildi. TEC Ödülleri, kayıtların, filmlerin, TV programlarının ve canlı performansların sesinin ardındaki kişileri, şirketleri ve teknik gelişmeleri onurlandıırarak ses profesyonellerinin başarılarını öne çıkartan en önemli programlardan biridir. Özellikle çok-kanllı, stüdyo dışı kayıt için tasarlanan 788T, giriş ve çıkış kapasitesi açısından önemli eklentiler sunar iken - sekiz tam-donatılmış miktofon girişi ve sekiz kayıt kanalı - kompakt tasarımlı hafif bir cihazdır.

Çok-kanallı kayıtların daha geniş veri saklama imkanına gerek duyması nedeniyle 788T iki modelde bulunmaktadır. 788T 40 saate kadar 8-kanallı, 24 bit, 48 kHz ses saklayabilen 160 GB'lik 2.5-in. dahili SATA sabit diske sahiptir. 788-SSD ise, 66 saate kadar 8-kanallı ‘Broadcast Wave' dosyalarını saklayabilen 256 GB'lik bir katı-hal ("solid-state") sabit disk ile donatılmıştır. Sound Devices Müdürü Jıhn Tatooles; "788T ile TEC Ödülüne aday gösterilmiş olmaktan büyük mutluluk ve minnet duyuyoruz" diyor ve ekliyor; "bizim için; saha ve stüdyo dışı kayıt için özellikle tasarlanan ses ürünleri geliştirmeye olan olan bağlılığımızın fark edilmesi gerçekten büyük bir ödül." Ödüller; Ekim 2009'da New York'taki AES Fuarı'ndadaki 25inci Geleneksel TEC Ödülleri'nde sahiplerini bulacaktır.

788T Hakkında bilgi için; sitemizdeki ürün sayfası'na bakabilir veya, bizimle +90 (212) 259 7971 no'lu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye