İletişimSite HaritasıEnglish  

  Eve Audio

  EVE Audio - Berlin Almanya'dan ses ve müzik prodüksiyonu için yeni hoparlörler. Sahibi ve tasarımcısı Roland Stenz, kaliteli sese tutkun ve endüstride önemli geçmişe sahip bir mühendis.

  Roland Stenz kariyerine seksenlerin ortasında "Rundfunk und Fernsehtechnisches Zentralamt RFZ"(Radyo ve Televizyon Teknik Merkezi)'de araştırma ve geliştirme mühendisi olarak başladı. Şirket o zamanlar Doğu Almanya'nın neredeyse tüm televizyon ve yayın merkezleri için proje geliştiren, ekipman ve elektronik yedek parça sağlayan bir şirket olarak hizmet etmekteydi.

  Almanya'nın birleşmesinden sonra Roland Stenz, Berlin temelli bir Hi-Fi şirketi için elektronik araştırmalar yaparak kariyerine devam etti. Ardından 1999 yılında ADAM Audio şirketine kurucu ortak, tasarımcı ve yönetici oldu. 2010 yazında Adam Audio'daki görevinden ayrıldıktan sonra Roland Stenz ses ve ses fiziğine olan düşkünlüğünü bir MBA derecesiyle akademik olarakta perçinlerken, stüdyo monitörleri dünyasına yeni bir seri geliştirmek için kolları sıvadı.

  Yaklaşımı ses devresi üzerinde bulunan her bir parçanın gerekliliğini tek tek sorgulamaktan geçmekteydi, sadece bir tasarım mühendisi bakış açısıyla değil aynı anda tecrübeli bir kullanıcı bakış açısıylada. Kısa sürede anlaşıldı ki aradığı cevap raftan hazır alınan materyallerin kullanılmamasından geçmekteydi. Ve böylece yeni Eve Audio serisi en temelden tasarlandı. Sonuç; ürünlerinde bulunan tüm parça ve elemanların Roland Stenz standartlarında belirlendiği,  stüdyo teknisyenleri ile birlikte ev kullanıcılarınıda tatmin edecek tamamen dikkat ve titizlikle tasarlanarak üretilmiş aktif stüdyo monitörleri ve alt-frekans sürücüleri.  Peki Eve Audio ses monitörlerini ayrıcalıklı kılan ne?

  AMT Tiz Sürücüler ve SilverCone Bas Sürücüleri
  AMT tiz sürücüleri Eve Audio'nun tamamen kendi geliştirdiği, ayrıcalıklı sonuçlara ulaşılması için konvansiyonel raf ürünleri kullanılmadan üretilmiş ürünlerdir. Yüksek derecede doğruluğa ve detaya sahip üst frekans sürücülerle SilverCone bas sürücülerin mükemmel uyumla bir araya gelmesi Eve Audio monitörleri ayrıcalıklı ürünler haline getirmektedir.

  SilverCone bas sürücüleri oluşturan arıpeteği yapısındaki diyaframı süren sofistike mıknatıs yapısı ve kullanılan ses bobininin minimum 1 inç çapa sahip olması en ufak ebattaki bas sürücüsünde bile mükemmel lineerlikte, güç ve sıkılığa sahip bir titreşim ortaya çıkarmaktadır.

  Bass Port Tasarımı
  Tüm detay geometride. Port kompresyonunun en büyük dezavantajı yarattığı bas distorsiyonudur. Ses açarsınız ve refleks portun etkinliği azalırken, kirlilik artar. Eve Audio monitörler daha geniş, dikdörtgen ve sert kenarlara sahip olmayacak portlar ile optimize edildi. Bu yüzden Eve monitörler alt frekanlarda daha yüksek verimliliğe sahip yapıdadırlar. Böylece yüksek ses seviyelerinde dahi sıkı, yumruk etkisi yaratan ve port distorsiyonuna sahip olmayan alt frekans duyumuna sahip olursunuz. Monitörlerinize her baktığınızda görmeyeceğiniz koca deliklerde cabası...

   *Üretici sitesine gitmek için lüften logoya tıklayınız.

   

  Eve Audio Ürün Kataloğu                                          Eve Audio Product Catalog

   

   

      

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Studio Planner 2019
   

  Geleneksel Studio Planner 2019 çıktı!

  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye