İletişimSite HaritasıEnglish  

  Audio Technica

  1962 yılında Japonya'da kurulan Audio-Technica, günümüzde ses ekipmanları alanlında  tasarlayan, üreten, dağıtan ve çözüm getiren dünya çapında bir şirket haline gelmiştir. Başlangıçta modern pikap kartuşları ile tanınan Audio-Technica, bugün profesyonel kullanıma yönelik yüksek performanslı mikrofonlar, kayıt ve yayın amaçlı mikserler, kulaklıklar ve kablosuz sistemler üretmektedir. Çok sayıda ödülün sahibi olan Audio-Technica, stüdyo kayıtları, canlı performanslar, turneler, toplantı salonları, televizyon ve radyo yayınları, özel ve kamu tesisleri gibi alanlarda kullanılmak üzere  kaliteli, dayanıklı ayrıca fiyat -performans  açısından piyasa standartlarının üzerinde ürünler üretmektedir.  Audio-Technica mikrofonları "Dünya Kupası", "Super Bowl" gibi yüksek profilli spor müsabakalarının yanında, 2008 Yaz Olimpiyatları(Bejing), 2006 Kış Olimpiyatları(Torino), 2004 Yaz Olimpiyatları(Atina), 2002 Kış Olimpiyatları(Salt Lake City), 2000 Yaz Olimpiyatları(Sidney) gibi spor faaliyetlerinde de çok yönlü çözümer sunmuştur.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.

   

                                Audio Technica  ürün kataloğu Türkçe       Audio Technica Ürün Kataloğu(14mb) 
                                Audio Technica ürün kataloğu İngilizce      Audio Technica Product Catalog(11mb) 
                                Audio Technica ATUC Uygulama Broşürü   Audio Technica ATUC Application Brochure

   

   

     

   

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Avid ürünlerini incelediniz mi?
   

  Avid Pro Tools HD seri arabirimler, Pro Tools|HD Native ve Pro Tools|HDX sistemler ile Avid Pro Miks sistemleri yenilendi. Sistem değişim opsiyonları ve yeni sistemler ile ilgili bilgi için bize ulaşın...

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye