İletişimSite HaritasıEnglish  

  Riedel

  1987 yılında Almanya'da kurulan Riedel, dünya çapında bir interkom üreticisidir. Profesyonel ses ve görüntü yayıncılığı, çeşitli  spor karşılaşmaları ve tiyatro gibi uygulamalar için kablolu ve kablosuz interkom teknolojileri tasarlamakta, üretmekte ve dağıtmaktadır. Riedel müşterileri için ayrıca bir ürün kiralama hizmeti de vermektedir. Kiralama hizmetleri içerisinde, kablolu ve kablosuz interkom çözümleri, çeşitli etkinlikler için fiber tabanlı ses ve video aktarım sistemleri bulunmaktadır. Ayrıca Riedel, Motorola'nın Avrupadaki en büyük yetkili çözüm ortaklarından birisi olup, 1991 yılından bu yana dünya çapındaki en büyük telsiz kiralama işini yapmaktadır.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.  

   

  RIEDEL  Ürün kataloğu İngilizce                    Riedel Product Catalog (21mb)       

   

   

                                                  

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Avid ürünlerini incelediniz mi?
   

  Avid Pro Tools HD seri arabirimler, Pro Tools|HD Native ve Pro Tools|HDX sistemler ile Avid Pro Miks sistemleri yenilendi. Sistem değişim opsiyonları ve yeni sistemler ile ilgili bilgi için bize ulaşın...

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye