İletişimSite HaritasıEnglish  

  HHB

  Merkezi Londra'da bulunan HHB firması 1976 yılında kurulmuştur. HHB, Profesyonel ses ekipmanları konusunda Avrupanın en büyük ve bağımsız sağlayıcısıdır. Pek çok sayıda dijital ses formatının ortaya çıkmasına vesile olmuş olan firma aynı zamanda profesyonel ses kaydedicileri ve kayıt araçlarının üreticisidir. Bunların arasında en çok bilinenler olarak büyük film ve prodüksiyon çekimlerinde kullanılan çok kanallı sabit diskli kaydediciler (HDD Recorder), portatif kaydediciler, ikili CD kaydedicileri sayabiliriz. HHB Profesyonel kayıtlar için kayıt edilebilir CD-R, DVD-R, DVD+R, MD, CFPro, DVD-RAM, DAT Tape, Magneto Optical Disc, ADAT Tape, DTRS Tape gibi boş medyalar da üretmekte ve bu medyalar üzerine kayıt edilen çalışmaların nem, ısı ve zaman faktörüne karşı yıllarca güvenle saklanıp arşivlenebileceğinin garantisini vermektedir.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.

   

   

   
   
   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Studio Planner 2018
   

  Geleneksel Studio Planner 2018 çıktı!

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerine Davetlisiniz
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilecek olan görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 Perşembe günü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde düzenlenecektir.

  Avid ürünlerini incelediniz mi?
   

  Avid Pro Tools HD seri arabirimler, Pro Tools|HD Native ve Pro Tools|HDX sistemler ile Avid Pro Miks sistemleri yenilendi. Sistem değişim opsiyonları ve yeni sistemler ile ilgili bilgi için bize ulaşın...

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye