İletişimSite HaritasıEnglish  

Comrex'ten "firmware" güncellemesi

Comrex ACCESS Portable, ve ACCESS Rackmount için 2.7p3 versiyonlu Firmware'i yayınladı. Bu ücretsiz yükseltim her iki ünite için de önemli geliştirmeler sunuyor.
Lütfen versiyon onarım paketleri ("fix") ve geliştirmelerin bir listesi için, indirdiğiniz dosyalar içerisindeki "changelog" metin dosyasına bakın. Ek olarak, indirdiğiniz dosyalar içerisinde "firmware"lere ilişkin birer kılavuz dosyası bulunmaktadır. Comrex ACCESS Portable ve ACCESS Rouckmount hakkında daha çok bilgi için; buraya tıklayıp firmanın sitemizdeki sayfasına veya soldaki firma logosuna tıklayarak firmanın kendi web sitesine gidebilirsiniz.

Comrex ACCESS Portable'ın 27p3 versiyonlu "Firmware"ini indirmek için lütfen buraya farenizin sağ tuşu ile TIK'layıp, "Hedefi Farklı Kaydet/Save As" seçeneğini seçin. (Dosyanın formatı .ZIP olup, boyutu 33.5 MB'dır.)

Comrex ACCESS Rockmount'ın 27p3 versiyonlu "Firmware"ini indirmek için lütfen buraya farenizin sağ tuşu ile TIK'layıp, "Hedefi Farklı Kaydet/Save As" seçeneğini seçin. (Dosyanın formatı .ZIP olup, boyutu 35.5 MB'dır.)

Üye Girişi
Üye Olmak İçin Tıklayınız
Arama
Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
LuckyEye