İletişimSite HaritasıEnglish  

  Orban

  Merkezi Amerika'da bulunan Orban radyo, televizyon ve İnternet yayıncılığı için ses işlemcileri tasarlamakta ve üretmektedir. Özetle Orban, yayıncılık sektörü için bir ses işleme uzmanı olarak tanımlanabilir. Bu uzmanlık orta dalga (AM) radyo yayın prosesörlerinden başlar, yüksek çözünürlüklü (HD) FM, FM radyo ve TV yayınları için çeşitli ses işleme prosesörlerine kadar uzanır. Orban'ın çok yönlü ses işleme ekipmanları, düzenleme araçları ve kodekleri, dünya çapındaki prodüksiyon çevrelerince en çok tercih edilen ürünlerdir.

  Orban / CRL Systems dünya pazarının büyük bir kısmını elinde tutmakta ve bir çok radyo, TV ve İnternet yayını için ses işleme görevini başarı ile yerine getirmektedir. Teknolojinin devamlı gelişmesine paralel olarak, Orban / CRL DAB, DTV ve medya yayını için modern ses işlemcilerini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız. 

   

  Orban Radyo İşlemcileri                    Orban FM Audio Processors Overview 

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  IFBlue - Yeni nesil IFB alici
   

  IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

  StudioPlanner 2023
   

  Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

  Pro Tools | Carbon
   

  O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye