İletişimSite HaritasıEnglish  

    Outline

    SoundField Logo1973 yılında italya’da kurulan Outline, bu güne kadar hem İtalyada hem de dünya genelinde tanınan bir marka haline gelmiştir.  Hoparlörlerin polar dağılım özelliklerinin ölçümünü büyük ölçüde basitleştiren, bilgisayar kontrollü "ET 250-3D Sistemin gelistirmistir. Bu sistem  dünyanın en iyi bilinen hoparlör üreticilerinin yanı sıra çeşitli üniversiteler, enstitüler ve bu alanda çalışan çok uluslu şirketler tarafından kullanilmaktadir. Benzer şekilde, Outline mühendisleri, sıkıştırma sürücüsü diyaframları için Unimetal® konseptini geliştirmislerdir.

    Grand Touring Outline serisi Line-source sistemleri, Outline'in durmak bilmeyen mükemmellik arayışının  harika bir örneğidir. Tamamen yeni STADIA serisi, stadyum  için standartları belirlerken kapsamlı VEGAS ürün ailesi, farklı uygulamalar için çağdaş hoparlör çözümlerini temsil ediyor.

     

    *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız 

     

    Outline Genel Kataloğu   Outline Company Profile 
    Outline Referans Kataloğu Outline Experiential Engineering in Audio

     

    Outline Eğitim Videoları için lütfen tıklayınız

    Üye Girişi
    Üye Olmak İçin Tıklayınız
    Arama
    Haberler
    Haberler
    IFBlue - Yeni nesil IFB alici
     

    IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

    StudioPlanner 2023
     

    Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

    Pro Tools | Carbon
     

    O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

    Tüm Haberler>>

    Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
    LuckyEye