İletişimSite HaritasıEnglish  

  Millenia

  1990 yılında Amerika Birleşik Devletlerinin California eyaletinde kurulan, 30 yılı aşkın süredir kritik ses kayıt ürünlerinde lider olan Millennia, klasik müzik kaydı, stüdyo kaydı, film müziği, örnekleme, canlı ses, akustik müzik, mastering, arşivleme ve akustik araştırma alanlarında dünya çapında en seçici müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

  Millennia, 30'dan fazla sektör ödülü, kullanımda olan 40.000'den fazla kanal ve binlerce önde gelen sektör çalışanıyla, doğal ve kulağa hoş gelen kayıt ekipmanlarıyla emsal oluşturmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük senfoni salonlarından Kongre Kütüphanesi'ne, Hollywood'un en iyi sahnelerinden sayısız kayıt, post ve mastering odalarına kadar, Millennia bugün dinlediğiniz müziklerin bazılarında kullanılmış ve oynamıştır.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  IFBlue - Yeni nesil IFB alici
   

  IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

  StudioPlanner 2023
   

  Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

  Pro Tools | Carbon
   

  O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye