İletişimSite HaritasıEnglish  

  WinMedia

  WinMedia Group yazılımları, 1995 yılında Fransa'da, radyoların ve televizyonların ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla geliştirilmiştir ve geliştirilmeye devam edilmektedir. Ana program olan WinMedia Software© kayıt, edit, müzik planlaması, reklam planlaması gibi yayın zincirinin tüm halkalarında ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Yerel, bölgesel ve ulusal programlamanın yaratılmasını sağlar ve her yapılandırmaya uyarlanabilir. WinRadio, prodüksiyondan planlamaya, veri transferinden yayına ve arşivlemeden yayın kaydına(RTÜK) kadar her yayıncının ihtiyacına göre çözüm sunar. 

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.

   

   

    WinMedia 2013 ürün kataloğu ingilizce               WinMedia Product Catalog 2013(7mb)

   

   

     

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  Tascam Model 24 Çıktı
   

  Canli sahne veya stüdyo prodüksiyonları için TASCAM, Model 24 ile geri döndü

  TVlogic Görüntü Teknolojileri Seminerini
   

  Radikal Elektronik organizasyonuyla TVLogic tarafından verilen görüntü teknolojileri semineri, 07.Aralık.2017 tarihinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Prof. Sami Şekeroğlu Sinema-TV Merkezi ev sahipliğinde yapıldı.

  Avid ürünlerini incelediniz mi?
   

  Avid Pro Tools HD seri arabirimler, Pro Tools|HD Native ve Pro Tools|HDX sistemler ile Avid Pro Miks sistemleri yenilendi. Sistem değişim opsiyonları ve yeni sistemler ile ilgili bilgi için bize ulaşın...

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye