İletişimSite HaritasıEnglish  

  WinMedia

  Merkezi Fransada bulunan WinMedia, 1995 yılından beri dünya çapındaki müşterilerine güvenilir, ölçeklenebilir ve tam özellikli otomasyon çözümleri sunmaktadır. Ryoların ve televizyonların ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacıyla geliştirilmiştir ve geliştirilmeye devam edilmektedir. Ana program olan WinMedia Software© kayıt, edit, müzik planlaması, reklam planlaması gibi yayın zincirinin tüm halkalarında ihtiyaçlara cevap verebilmekte olup  ISO 9001.2008 sertifikasına sahiptir.

  Winmedia, ilk olarak WinRadio ve WinLogger yazılımını Philippe Castell ve Stephane Giacone tarafından yazılan ilk sürümüyle işe başladı ve sürekli büyüyerek 2003 yılında Francois Beaumier başkanlığındaki Kuzey Amerika ofisinin açılışı ile uluslararası satış serüvenine başladı. Bunu 2007'de Singapur'da bir Asya-Pasifik ofisinin açılması izledi. 2017 yılında, grup, ABD pazarına erişmesine ve bu pazarı teknik ve ticari düzeyde destekleyebilecek profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olmasına izin veren OMT'yi satın aldı.

   

  *Üretici sitesine gitmek için lütfen logoya tıklayınız.

   

   

   

   

   

  Üye Girişi
  Üye Olmak İçin Tıklayınız
  Arama
  Haberler
  Haberler
  IFBlue - Yeni nesil IFB alici
   

  IFBlue alıcılar, her seviyeden kullanıcı için basitlik ve esneklik sağlar. Kompakt boyutunun yanısıra kusursuz perfomans ve kullanım rahatlığı sunar. Dock şarj özelliği ve şarj edilebilir piller ile günlük kullanımlarını kolaylaştırır. Programlanabilir 10 frekans modu sette veya stüdyoda esneklik kazandirir.

  StudioPlanner 2023
   

  Geleneksel Studio Planner çıktı! 2023’e özel...

  Pro Tools | Carbon
   

  O anı yakalamak için.. Yeni Pro Tools | Carbon !

  Tüm Haberler>>

  Anasayfa Hakkımızda Faaliyet Alanlarımız Markalarımız Ürün Kataloğu Müşteri Hizmetleri Güncel
  LuckyEye